Görüntülü veya Sesli Kapı Diafon Sistemleri

NTS Görüntülü Diafon Sistemleri

Evlerde güvenlik önlemleri almak için akla ilk kamera gelir. Kamera sistemleri hırsızlığa karşı alınan bir önlemdir. Ayrıca apartman dış kapılarının da her daim kapalı olması hırsızlığın önüne geçer. Bu yüzden apartmanlarda kapılarda şifre bulunur. Şifreli geçiş sistemi ile açılan kapılarda birçok özellik bulunur. Apartmanlara monte edilen diafonlar her dairede de yer alıyor. Kimin geldiği kolayca görülüyor. Dairelerde otomatik açma düğmeleri ve konuşma hoparlörü bulunuyor. Bunlar gelen kişiyle iletişime geçmenize neden oluyor. Bu sistemlerde en iyisi NTS görüntülü diafon sistemleri oluyor.

 

Görüntülü Sistemler İle Evinizde Güvendesiniz

Ev ya da iş yerlerinde güvenlik önlemi almanın en güzel yolu görüntülü diafon sistemidir. Bu sistem kamera ve alarmdan meydana geliyor. Kamera sistemi sayesinde hırsızlık ve her türlü olay izlenebiliyor. Görüntülü sistem almak ve kurdurmak isteyenler NTS sistemlerini kullanıyor. Firmamız NTS diafonların satışını gerçekleştiriyor. Firmamız güvenlik sistemlerin herkesin tercihi oluyor. Görüntülü diafon sistemi alıp kurmak ve güvenliği en üst düzeye taşımak isteyenlere çeşitli kampanyalar bulunuyor. Kampanyalardan kolayca yararlanın.

 

Ev ve İş Yerlerine Kamera Sistemleri

Sadece evinizde değil iş yerlerinde veya ofislerde de güvenlik ve kamera sistemlerine ihtiyaç duyulur. Girişlerde kimin geldiği kolayca görülüyor. Kamera sistemlerinde dış kapının girişinde kamera kurulur. Bu kamera gizlidir ve gelen kişi içeriden bir düğmeyle izleniyor. Ayrıca hoparlör sistemi ile konuşmak da mümkün oluyor. Bu nedenle sistemler güvenliği sağlıyor. NTS görüntülü diafonların kullanımı oldukça kolay ve rahattır. Firmamızda satışları gerçekleşen ürünlerimizin tamamı garantilidir. Ayrıca hizmet içinde kurulum da bulunur.

 

NTS Diafon Sistemlerinin Özellikleri

Görüntülü NTS sistemlerinde farklı içerikler vardır. Daire numaraları girilerek zil çalar. Zil sesi ya da ayarı kolayca yapılır. Kullanım kılavuzunda her bilgiyi bulabilirsiniz. Ayrıca kapıcı dairesi girişine göre ayarlıdır. Dışarıdan zile daire numaraları ile basılıyor. Kapının özel şifresi bulunur. Bu özel şifre sadece apartman ya da iş yeri sahipleri tarafından bilinir. Böylece geçişlerde güvenlik sağlanmış olur. NTS güvenlik sistemleri arayanlar firmamız internet sitesini ziyaret ederek bilgi sahibi olabilir. İnternet sitemizde her ürünün ayrıntılı açıklaması yer alıyor. Buradan fiyat bilgisine de ulaşılır.

Whatsapp Siparis Hattı